AKKUŞ ŞEHİDİNİ UĞURLADI

08 Nisan 2016 Cuma, 23:01

Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde görevi başında kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden piyade er Bayram Barmak, Ordu’nun Akkuş ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Askeri helikopterle bu sabah Akkuş’a getirilen şehit piyade er 21 yaşında ve 5 aylık asker olan Bayram Barmak’ın naşı konulduğu Akkuş Devlet Hastanesi morgundan alınarak belediye meydanına getirildi.

Cenazede güçlükle ayakta duran anne Rabia Barmak, baba Mehmet Barmak ile kardeşleri burada taziyeleri kabul ederlerken, anne Rabia Barmak, oğlunun tabutuna sarılıp uzun süre gözyaşı döktü.

Belediye meydanında cenaze namazına Ordu Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Samsun Sahra Sıhye Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken, Akkuş Kaymakamı Hüseyin Atila, Garnizon Komutanı Barış Lafçı, Belediye Başkan Vekili Kemal Akkoca, Belediye Başkan Yardımcıları Ercan Çayıroğlu, Mustafa İsmail Efiloğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar, mülki ve askeri erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından 21 yaşındaki Şehit Piyade Er Bayram Barmak, Yeşilgüneycik Mahallesi Çardak Mevki’inde dualar ve gözyaşlarıyla birlikte son yolculuğuna uğurlandı.

Orducu

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Fotokopi Makinası