Çanta Modelleri

29 Mayıs 2017 Pazartesi, 13:01

 Bayanların en sık kullandığı aksesuarlar olan çanta ve cüdan modelleri moda trendlerine uygun detaylarla oluşturulmuştur. Çanta modellerimizin yanı sıra cüzdan seçenekleri de sitemizde yer alıyor. Eksiksiz görünümü ve modern çizgileri ile tüm kıyafetleriniz ile dikkat çekmenizi de çanta modelleri ile sağlayabilirsiniz.

Modern Çanta Çeşitleri

Günün her saatinde, her an her ortamda rahatlıkla kullanılabilen çanta modelleri zevkinize uygun olarak tasarlanmaktadır. Çanta modelleri tarzı ile de dikkat çekiyor. Kırmızı renkli kuş desenli kartlık modelleri, kozmetik çantalar da sitemizde yer almaktadır. Clutch, pudra renkli süet deri sırt çantaları da sitemizde yer alıyor. Cüzdan modelleri de ve sırt çantası seçenekleri de sitemizde sunulmakta.

Popüler Çanta Modellerimiz

Çiçek desenli, süet örme deri çanta modelleri de sitemizde yer alıyor. Gold, kurşun, altın rengi Clutch çantalar, siyah renkli sırt çantası modelleri da sitemizde yer almaktadır. Çanta modellerinde renkli detaylar, modern çizgili seçenekler de sitemizde yer alıyor. Modern sırt çantaları ve daha fazlasına www.divarese.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.