Fatih Terim, Oyuncularına Çok Sert Sözlerle Yüklendi

08 Aralık 2019 Pazar, 21:45

Galatasaray takımında taşlar tam olarak yerine oturmuş değil. Sahaya çıkan oyuncuların göstermiş olduğu başarısız durum karşısında Terim’de hayal kırıklığı yaşadı. Bir türlü istenen oyuna yakın bir performans alınamadı. Bu nedenle Terim’den çok sert eleştiriler geldi. Türkiye Kupası maçı ile bardak taşarken, tecrübeli teknik adam  “Size söyleyecek laf bulamıyorum. Burası Galatasaray… Burada şans kaç kere gelir sanıyorsunuz!” sözlerini kullandı. Sadece Emin Bayram’ın performansı beğenilirken, kalan tüm oyuncular hakkında bu eleştiriler deva etti. Sözleri ile oyuncularının daha fazla şans bulamayacağını da dile getirmiş oldu. Betpas yoğun ilginin hakkını vermeyi başarıyor.

Birçok Oyuncu İle Yollar Ayrılıyor

Sahadaki şansını iyi kullanamayan oyuncular ile yollar kopma noktasına geldi. Telafisi olmayan oyun ortaya koyan isimlerle devam edilmek istenmiyor. Zayıf rakibe karşı ortaya konamayan oyun, kenarda teknik heyeti çileden çıkardı. Takıma sert sözlerle yüklenmeye devam eden Fatih Terim, kalan maçlarda kolay kolay şans bulamayacaklarını yineledi. Buna göre birçok oyuncu ile yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Bunlar arasında; Yunus Akgün, Belhanda, Nzonzi, Emre Mor, Feghouli ve Selçuk İnan var. Neler yapacakları heyecanla takip ediliyor. Ara transfer dönemi son derece hareketli günleri beraberinde getirecek. Takımdan gidecek ve takıma katılacak olan isimlerin kim olacağı konusunda önemli soru işaretleri var.

Alt Yapıdan Daha betpas Çok İsme Şans Verilecek

Fatih Terim şuan ki oyuncularla daha fazla zaman kaybetmek istemiyor. Oldukça yetersiz bir performans göstermiş olmaları nedeniyle daha fazla şans vermeyi de planlamıyor. Şansını iyi kullanmayan isimlerle yollar ayrılacak. Buna karşın ise altyapıdaki oyuncular ile daha çok ilgilenilecek ve A takıma daha çok isim taşınacak. Yeni isimlerin yolları açılmış olacak. Buna göre şuan A takımda forma giyen isimlerin bazıları ile ara transfer döneminde kalanları ile de sezon sonu yolların tamamen ayrılması bekleniyor. Atılacak adımlar beraberinde önemli gelişmeleri de getiriyor. Sizlerde bu deneyimi yakından takip etmeye başlayabilirsiniz. Taşlar yerinden oynuyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.