Fatsa’da bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi

02 Haziran 2015 Salı, 23:01

Ordu Emniyet Müdürlüğü, kaçakçılara göz açtırmıyor. Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Mayıs ayında Ordu genelinde yapılan operasyonlarda 33 kişinin sigara, uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alındığını duyurdu.

Polis kaçakçılara nefes aldırmamakta kararlı. Ordu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Mayıs ayı içerisinde yürütülen çalışmalarla ilgili bir açıklama geldi.

Yapılan operasyonlar hakkında bilgi veren emniyet müdürlüğü, 28 bin 437 Paket Kaçak Sigara, 193 Şişe Kaçak İçki, 133 Adet Cinsel İçerikli Hap, 2 Adet Sprey, 23 Adet Ecstasy Uyarıcı Hap, 6 Gram Sentetik Cannabinoid, 4 Adet Sahte Para, 2 Adet Sahte Belge (Senet ve Belge) ele geçirildiğini duyurdu.

Bu olaylarla ilgili olarak 33 kişi adli mercilere sevk edildiği belirtilen açıklamada, “Halkımızdan almış olduğumuz destekle kaçakçılık ve uyuşturucu madde suçları ile mücadelemiz kararlılıkla sürdürülecektir.” denildi.

Öte yandan bugün Ordu’nun Fatsa ilçesinde polis tarafından durdurulan bir otomobilde 6 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.

ORDUCU

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.