Halk Günü Toplantısı Yapıldı (24.10.2018)

26 Ekim 2018 Cuma, 01:09

Vali Seddar Yavuz, sorun, sıkıntı, şikâyet, ihtiyaç ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor.

Periyodik olarak düzenlenen “Halk Günü” toplantısından birisini daha gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz, toplantıya katılan 126 vatandaşın tek tek sorun, şikâyet ve taleplerini dinledi.

Toplantının başlangıcında bir konuşma yapan Vali Yavuz, “Mutat olarak yapmış olduğumuz halk günlerinden bir tanesini gerçekleştiriyoruz. Hepinizi tek tek dinlemek suretiyle elimizdeki imkanları en iyi şekilde kullanarak, sizlerin sıkıntılarını, sorunlarını çözmeye gayret edeceğiz. Malumlarınız olduğu üzere devletimizin hizmet etme anlayışı büyük ölçüde değişti. Dolayısıyla başta valililerimiz, kaymakamlarımız olmak üzere vatandaşların sorunlarını şikayetlerini çözmek üzere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan talimatlarıyla bu hizmetleri yürütüyoruz. İnşallah bugün de imkanlarımızın el verdiği ölçüde, il müdürlerimizle birlikte anlık çözülebilecekleri anlık, belirli bir süre gerektirenleri belli süre içerisinde çözmeyi hedefliyoruz” dedi.

Toplantıya katılan vatandaşları tek tek dinleyen Vali Yavuz, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları not aldı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine de talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, şikâyet ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.