İki Kardeş, 15 Gün Arayla Kalp Krizinden Öldü

02 Haziran 2014 Pazartesi, 21:36

Antalya’da staj gördüğü sırada kalp krizi sonucu vefat eden lise öğrencisi Çetin Varilci’nin arından Varilci ailesi, trafik kazası sonucu 15 gün sonra bir bireyini daha kaybetti.

Akkuş İlçesi Kurtboğaz Mahallesinde ikamet eden Varilci ailesi, 15 gün içinde iki evladını kaybetti.  Ünye Turizm Meslek ve Otelcilik Lisesi öğrencisi 16 yaşındaki Çetin Varilci, staj için gittiği Antalya Kemer’de kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Çetin, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Staj için gittiği Antalya’dan cansız bedeni gelen ve başta ailesi olmak üzere okul arkadaşları ve öğretmenlerini acıya boğan Çetin Varilci, doğum yeri olan Akkuş’un Kurtboğaz Mahallesinde toprağa verildi.

Lise öğrencisi Çetin’in acısını henüz sindiremeyen Varilci ailesi, 15 gün aradan sonra ikinci bir acıyla karşılaştı.  Çetin’in abisi Murat Varilci(33), çay toplamak için gittiği Rize’nin Fındıklı İlçesinde, direksiyon başındayken kalp krizi geçirdi. Kendinden geçen ve birden direksiyona yığılıp kalan Murat Varilci’nin kullandığı araç şarampole devrilirken, Murat Varilci ile birlikte Gürcistan uyruklu bir kişi yaşamını yitirdi.  3 çocuk babası Murat Varilci, kardeşi Çetin’in yanı başına açılan mezara defnedildi.  Varilci ailesi, 15 gün arayla iki bireyini toprağa verirken, yaşadıkları tarifsiz acı herkesi duygulandırdı.

15 gün arayla hayatını kaybeden varilci kardeşlerinin babaları 56 yaşındaki Ramazan Varilci’nin de kalp hastası olduğu ve bir ay önce mobil porn kalp ameliyatı olduğu öğrenildi.

ÜNYETV

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Fotokopi Makinası