Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar

Klima Fiyatları ve Klima Markaları

16 Ocak 2018 Salı, 00:05

Türkiye piyasasında bulunan klima markalarına göz attığımızda; Arçelik, Vestel, Baymak, Daikin, Samsung, Electrolux, LG, Uğur, Viessmann, Airfel, Rota, Sigma ve Vessen isimleri ile karşılaşmaktayız. Klima fiyatları ise; markalarına göre ve sahip oldukları teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Örneğin; kapasitesinin BTU cinsinden değeri, enerji sınıfı, klima tipi gibi teknik özelliklerine göre istenen fiyat değerleri de değişim göstermektedir.

Günümüzde kullanılan klimaların enerji sınıfları genellikle C, A + ve A ++ olarak isimlendirilmektedir. C sınıfı en çok enerji sarf eden, A+ daha az enerji kullanan ve A++ ise en az enerji kullanımı ile en verimli olarak çalışan klimalara verilen değerlerdir. Klima tipleri ise; duvar tipi, salon tipi, inverter ve mobil klima olarak farklı sınıflarda değerlendirilmektedir. Tüm bu unsurlar klima fiyatları belirlemeden önemlidir.

Normal ev alanında rahatlıkla kullanılabilecek olan bu Vestel markasına ait olan Nature Plus 12 modeli klima A+ özelliğine sahip olup, 12000 BTU kapasitesine sahiptir. Ayrıca inverter tipi klimalar sınıfında ele alınmaktadır. Piyasanın oldukça altına ve tam %20 oranındaki indirim ile değerli müşterilerine sunan İncehesap mağazası, bu klimanın ücretsiz montaj işlemini de gerçekleştirmektedir. Tüm klimalara, klima fiyatları ve teknik özellikleri bakımından göz atarak kendi ihtiyacınızı karşılayacak olan en uygun ürünü bulmak için hemen bu linki kullanabilirsiniz. Tüm ürünlerin teknik özelliklerini detaylı olarak bulabileceksiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.