OBB Başkan Adayı Güler, Vali Yavuz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

12 Aralık 2018 Çarşamba, 02:58

AK Parti’nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Hilmi Güler, Vali Seddar Yavuz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Hilmi Güler’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Seddar Yavuz, “Sayın Bakanımız, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı döneminde şehrimize önemli hizmetler yapmış, şehrimizin yetiştirdiği bir değer. Türkiye’nin stratejik alanlarından birisi olan enerji sektöründe ülkemize önemli hizmetleri olmuş birisi. Memleketimizin medarı iftiharı olan kıymetli Bakanımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak bugün bizleri ziyaret etmesinden dolayı mutlu olduk. Bu nazik ziyaretleri vesilesiyle kendisine ve heyetine hoş geldiniz diyorum. Çıkmış olduğu bu yolda kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Beraberinde, AK Parti Ordu Milletvekilleri Dr.Şenel Yediyıldız, Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin ile birlikte Vali Seddar Yavuz’u ziyaret eden AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Hilmi Güler, Ordu’nun çok başarılı, çok sevilen bir Valisini ziyaret etmekten mutlu olduğunu ifade etti.

Doğup, büyüdüğü Ordu’ya, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri doğrultusunda Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak geldiğini vurgulayan Dr.Hilmi Güler, “Bu güzel ilin çok değerli, çok başarılı, çok sevilen valimizi, arkadaşlarımızla beraber ziyaret etmek istedik. Bu onurlu, güzel bir ziyaret. Aynı zamanda bundan sonraki yapacağımız çalışmalar için de güzel bir işaret olacak diye düşünüyorum. Çünkü, Ordu’muz gerçekten bir inci, çok itibarlı bir şehir. Dolayısıyla bu itibarını daha da yüksek noktalara hizmetlerimizle getireceğiz, taşıyacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında geçmişte hizmeti olan herkese teşekkür ederek aynı zamanda hatırlayarak bunu yapıyoruz. Allah nasip ederde seçilirsek, Ordu’muzu çok güzel noktalara taşıyacağız. Ordu, zaten bir inci, zaten bir yıldız, dolayısıyla bu yıldızı daha parlak noktaya sayın valimiz ile birlikte getireceğiz” diye konuştu.

Konuşmasında, Vali Seddar Yavuz’dan övgüyle bahseden Güler, “Sayın Valimiz Ordu’da çok güzel çalışmalar yaptı. Ordu’ya hizmet eden unutulmaz valiler vardır, çocukluğumuzdan beri hatırlarız. Sayın Valimiz bunlar içinde çok mümtaz bir yerde bulunuyor. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Zaten güzel hizmetlerini biz de ekip olarak geliştireceğiz. Çok iyi projelerimiz var, çok güzel projelerimiz var. Bu güzel projeleri kardeşlik türküleri söyleyerek, sevgiyle yapacağız. Bu sevgiyi büyüteceğiz. Yani sevgiyi büyüttüğümüz zaman, diğer kötü duygular elimine olur. Dolayısıyla bunu yapacağız ve çok iyi noktalara getireceğiz. Zaten yürüyen çalışmalar var, o yürüyen çalışmaları da, yeni çalışmalar ve yeni projeler ile taçlandıracağız” şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.