Ordu’da genç kadının cesedi bulundu

30 Mart 2015 Pazartesi, 23:46

9 Mart’ta kaybolan ve tüm aramalara rağmen bulunamayan Yadigâr Eren, Akkuş Esentepe Mahallesinde ölü bulundu.

Ünye’nin Pelitliyatak Mahallesi’nde ikamet eden ve psikolojik rahatsızlığı olduğu belirtilen Yadikar Eren(30), 9 Mart 2015 Pazartesi günü evden ayrılarak kayboldu. Başta ailesi olmak üzere yakınları tarafından aranmadık yer bırakılmayan Yadikar Eren, ikamet ettiği Pelitliyatak Mahallesinden yaklaşık 10 km uzaklıktaki Akkuş İlçesine Bağlı Esentepe Mahallesinde bu sabah ölü olarak bulundu.

Esentepe’de bir vatandaş tarafından ormanlık alanda bir ceset bulundu ihbarı üzerine olay yerine giden Jandarma ekipleri, ilk incelemenin ardından kayıp olan Yadikar Eren’in ailesine haber verdi. Ailenin, cesedin Yadikar Eren’e ait olduğunu belirtmesi üzerine, Akkuş Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemeden sonra genç kızın cesedi otopsi için Akkuş Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kızım İçin Endişe Ediyorum Demişti

Kızının kaybolmasının ardından kayıp başvurusu yapan ve yardım isteyen baba Hilmi Eren, “Kızım Yadikar Eren 9 Mart Pazartesi günü kayboldu. Jandarmaya haber verdik, Pazartesinden bu yana aranıyor. Kızımın psikolojik rahatsızlığı var, % 80 raporlu. Kızım rahatsız olduğu için üzerinde iletişim kuracak telefon yok, kimlik yok. Çok çaresiziz. Kızım için endişe ediyorum” demişti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ÜNYETV

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.