Tesettür Elbise

29 Mayıs 2017 Pazartesi, 13:05

 Günlük hayatta hem şık olmak hem de kullanışlı kesime sahip elbiseler almak isteyen bayanlar için sitemizde elbise modelleri yer alıyor. Tesettür elbise modellerinde modaya uygun renkler, modern lazer kesimler mevcut. Modern tarzları ile dikkat çeken tesettür elbise modelleri her zevke hitap ediyor.

Düz Tesettür Elbiseler

Sade düz kumaştan tasarlanan elbise modellerinin kol, yaka kısımlarında gold renkli işlemeler yer alıyor. Sezonun popüler rengi pudra tonlarında kuyruklu abiye modelleri de sitemizde yer alıyor. Dikkat çeken tesettür elbiselerde inci, dantel, güpür, püskül modeller yer alıyor. Güpürlü yapıda olan mor zümrüt gibi elbise modelleri de tüm beden aralıklarında herkesin giymesi için sunuluyor.

Güpürlü Tunik Modelleri

Tarzı ile dikkat çeken elbiseler düşük fiyatları ile herkesin satın alınması için sunuluyor. Yeni sezon elbise modellerinin kol, etek kısımlarında yer alan dantel, güpür modelleri de son moda elbiselere hareket katmakta. Tesettür elbiseler doğru ayakkabı seçimi ile de doğru şekilde kombinleniyor. Tesettür elbise modellerimize www.markatesettur.com adresinden ulaşabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.