Vali Yavuz, Bugün de 119 Vatandaşımızın Derdine Derman Oldu

12 Aralık 2018 Çarşamba, 02:58

Vali Seddar Yavuz, sorun, sıkıntı, şikâyet, ihtiyaç ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantılarına, hafta sonu olmasına rağmen devam etti.

Vali Yavuz, Ordu Valiliği toplantı salonunda, kurum müdürlerinin de katılımıyla gerçekleştirilen bugünkü halk günü toplantısında 119 vatandaşın sorun, şikâyet ve taleplerini dinleyerek, kendisine iletilen konuları not aldı.

Halk Günü toplantısına katılan vatandaşları tek tek dinleyerek, kendisine iletilen sorunları toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine ileten ve talimatlar veren Vali Yavuz, vatandaşların ilettiği sorun, şikayet ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi.

Vali Seddar Yavuz, Halk Günü toplantısında ailelerin yanında bulunan çocuklara da oyuncak vermeyi ihmal etmedi ve hafta sonu olmasına rağmen bugünkü toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine ve emeği geçen görevli personele teşekkür etti.

Valilik toplantı salonunda düzenlenen “Halk Günü” toplantısında, Vali Yardımcısı Ahmet Arık, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Gencer Bayram, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Mehmet Balcı ile bazı kurum müdürleri de hazır bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.