Yabancı Dil Eğitiminizi Ertelemeyin!

24 Haziran 2019 Pazartesi, 22:14

Başarısı kanıtlanmış modellerle yabancı dil öğrenmek isteyen adayların sınıfta konuşması ve pratik yapmasına yönelik olarak sürdürdüğümüz şişli ingilizce kursu hizmetlerimiz, farklı ihtiyaçlara yöneliktir. Yabancı eğitmenler eşliğinde tamamlanan derslerde dilin edinilmesi sağlanır. Donanımlı eğitim materyalleri eşliğinde birebir süren dersler sonunda adaylar, dünyaca kabul gören sertifikaları almaya hak kazanır.

Öğrenci Gelişimi ve Takibi

İstanbul geneline yayılmış olan hizmetlerimiz, sahip olduğumuz deneyimle herkesi kucaklar. Eğitim süresi boyunca adaylar düzenli olarak takip edilir ve yapılan deneme sınavlarıyla gelişimleri kontrol altına alınır. Modern yöntemlerin ve gelişen teknolojilerin kullanıldığı derslerde, yabancı dil eğitimi düzenli olarak yenilenir. Türk ve ana dili İngilizce olan eğitimci kadromuz, sahip oldukları bilgi birikimini katılımcılara aktarmakla görevlidir.

Öğrenci beklenti, hedef ve memnuniyetinin ön planda tutulduğu şişli ingilizce kursları hizmetlerimiz, kaliteli ve yüksek standartlara sahiptir. Avrupa Dil Portfolyosu tarafından belirlenmiş olan esaslar ve kurallar, eğitimin sürekliliğinin sağlanması için özenle uygulanır. Konuşma odaklı sürdürülen derslerde katılımcılar kendilerine güvenir ve öğrendikleri dili pratik ederek günlük hayatın bir parçası haline getirir.

Uluslararası Standartlarda Yabancı Dil Eğitimi

Kaliteli ders kitapları ve gerekli ek dokümanlarla zenginleşen eğitim materyalleri, öğrencilerin her türlü ihtiyacının karşılanması için özenle seçilir. Seviye tespit sınavına tabi tutulan adaylar, sahip oldukları donanıma uygun sınıflara yerleştirilir. Bu aşamada amaç; katılımcıların aldıkları eğitimden en yüksek verimin alınmasının sağlanmasıdır.

Katıldığı kur sonunda yeterli başarıyı elde edemeyen adaylar, ders tekrarı yaparak bir üst kura geçmeye hak kazanır. Konuşma odaklı dersler çeşitli sosyal aktivitelerle desteklenir. Yeni bir dil öğrenmenin yanı sıra sosyal çevresini de geliştirme fırsatını elde eden öğrenciler, kendilerine yatırım yaparak hedeflerine emin adımlarla ilerleme fırsatı bulur.

Kurumsal Yabancı Dil Eğitimleri

Kurumsal eğitim programlarımız, adayların öğrendikleri dili hayatın her alanında kullanma imkanı sağlar.

* Temel

* Orta ve

* İleri düzeydeki İngilizce iletişim becerileri, katılımcı ihtiyaçlarına uygun olarak şekillenir.

İngilizce iletişim kalitesini artırmayı hedefleyen adaylar, İstanbul Şişli’deki merkezi konumuyla fark yaratan eğitim kurumumuza uygun oldukları zaman diliminde rahat ulaşım sağlayabilirler. Genel İngilizce’nin yanı sıra; hızlandırılmış içerikler, sınavlara hazırlık çalışmaları, konuşma ve iş İngilizcesi eğitimleri hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınıza uygun olanı seçerek kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

İngilizce Seviyenizi Geliştirin!

Sunduğumuz ingilizce kursu hizmetleriyle, mevcut bilgilerinizi geliştirebilir veya yeni bir dil öğrenerek kariyer planınızı şekillendirebilirsiniz. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin gelişimine katkı sağlayan hizmetlerimiz kapsamında, kendinize uluslararası platformda yeni bir yer edinebilirsiniz. Ana dil öğrenir gibi geliştireceğiniz İngilizcenizle rakiplerinden bir adım öne geçebilirsiniz.

Yabancı bir dili eğlenerek öğrenme ve günlük hayatın bir parçası haline getirebilme imkanı sunan hizmetlerimiz, iş veya okul sonrasında katılım sağlayabileceğiniz zengin saat seçeneklerine sahiptir. Verimli bir eğitim süreci için sadece ihtiyacınıza odaklanacağımız eğitim içerikleri hakkında bilgi alarak en uygun olanını seçebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Fotokopi Makinası